Říjen 2011

Návštěva 14 díl

26. října 2011 v 11:41 Návštěva
Mitchel
Když jsem ráno s klukama odjížděl, nevěřil jsem, že zažiju tak zábavné odpoledne. Nejdřív s bráchama a pak i s holkama. Jen jsme dojeli domů, Míša už se sháněla po jídle, aby bylo co jíst. Když Naty řekla, že díky mě budeme mít co jíst, dala mi pusu na čelo. Nečekal jsem to, ale bylo vidět, jak si s mamkou padla do oka. Jsem za to neskutečně rád. Stejně jako já, i mamka měla obavu, jaká Míša s Naty budou. Jaké to tu bude ten měsíc. Jak to ale hned vypadalo, nebyl žádný problém.

Návštěva 13 díl

26. října 2011 v 10:00 Návštěva
Mitchel
Když k nám Naty mířila, začalo mi bušit srdce. Bylo vidět, že tý kámošce se od těch šampónů nechce. Asi neví, kam jdou. Jen k nám došla, začala křičet na celý Mekáč. Naty se to snažila zachránit, tak začala vymýšlet výmluvy o duševním zdraví své kámošky. Když jsme s bráchama přišli na to, že nás nikdo nepoznal, tak jsme se začli smát. Natálka nás seznámila. Ta holka se jmenuje Kačka a je to její nejlepší kamarádka. Všichni jsme si s ní potřásli jogurt. Když jsem jí dával pusu, všiml jsem si, jak Naty koukala. Poté začala zase špičkovat s Marcem - ty dva si prostě nedají pokoj. Ale aspoň je sranda a nenudíme se. Po chvilce začala komunikovat i Kačka. Bože, ty dvě se hledali, až se našli. Tolik srandy jsem si dlouho neužil.

Ahojky:)

25. října 2011 v 11:32 ☼Něco o mě☼
Čavec:) snad se to tady obnoví..av y jsem zase budete rádi chodit:)

Návštěva......12 díl

25. října 2011 v 11:27 Návštěva
Naty
Jak jsme si tak seděli a kochali se pohledem na ty dva, najednou mě zapípala SMS-žeby Mitchel? Tajně sem doufala, otevřela jsem SMS a opravdu- psal Mitchel, co všechno Marc snědl. Odpověděla jsem mu a za chvilku mi přišla odpověď. "Naty, ten flek je ted v mode?" cože? Jak to ví? Začala jsem se rozhlížet jak blázen. "naty bože co hledáš? Seš jak kohout ve větru" okamžitě jsem mu odepsala a čekala, co mi napíše. " JJ je toho plnej internet! Neee blazinku, kdyby ses nekoukala jen na ty sampony, tak si vsimnes 3 zamaskovanejch fesaku." Oni tady někde jsou?? To snad není pravda! Zamaskovaní fešáci?? Tyjo támhle v koutě, to by mohli bejt oni. Joo to jsou určitě oni. Zkusila jsem jim zamávat, abych se náhodou neztrapnila. Všichni tři mi s úsměvem zamávali zpět. "bože" "copak, viděla jsi ducha?" utahovala si ze mě Káča. "ducha ne, ale vem tác, stěhujeme se" řekla jsem a začla jsem se zvědat. "Proč? To nebudu mít pohled na ty krasavce..remcala.."