Březen 2011

Miley a knír

4. března 2011 v 9:38 ♥Novinky o Miley♥
Miley a Knír:D

Fotky této 18 leté bavičky, zpěvačky a herečky obletěli celý svět. Miley je známá svými srandovními obličeji, a že je pro každou srandu. Tentokrát nasadila falešný knír v pořadu Late Night with Jimmy Fallon, který se vysílal ve Čtvrtek 3. března.


BRAINSTORM - videoklipy

4. března 2011 v 9:11 ♥ About Mitche l♥
Tak:) tady pro Vás mám nějaký videa k písním z jeho alba BRAINSTORM:)pokusím se to dát po pořadě:) jinak osobně, nemůžu z písničky Celebrate:) ke konci je jeho úsměv neuvěřitelně podobný úsměvu mého přítele:):-D
Návštěva........9.díl

4. března 2011 v 8:51 Návštěva
Ahoj:) tak tady je dlouho očekávaný další díl mé FF:) teď se to bude střídat z různých pohledů, snad se do toho nezamotáte a příjemné čtení:) budu ráda, za každý komentář:) jak kladná, tak i záporný:)

Mitchel

Tak..první noc tady jsem přežil. Když mi před měsícem oznámili, že odjíždíme do ČR, nebyl jsem nadšený. Když mi řekli, že jedeme na měsíc, myslel jsem, že to se mnou švihne. Karla mám rád, moc…ale jeho ženu a dceru neznám. Tak sem se bál, jaké to tam bude. Neměl jsem ani trak strach z jeho ženy, ale spíš z dcery. Věděl jsem, že je moje fanynka. Vždyť jsem jí podepisoval plakát a dával hodinky. Bál jsem se, jak zareaguje. Cestou v letadle jsem nad tím dumal, co budu dělat. Měsíc v zemi, kterou neznám. Kde neznám absolutně nikoho! Protesty ani prosby nezabírali. Rozhodlo se, že pojedeme do ČR, tak jsme do toho česka jet museli. Když jsme doletěli, na letišti na nás čekali fanynky. "cože? Tati? Co tady dělají? Marcu ty jsi někde něco plácnul?" zeptal jsem se ho nazlobeně. "já? Proč já bych měl něco říkat? Chtěl jsem od toho utéct" čilil se na mě Marc. "Hele Mitcheli, já nevím..nevím jak se to dozvěděli, ale až na to přijdu, tak to ten dotyčný odskáče" řekl taťka a pohledem hledal Karla. "aaa támhle je. Jdeme za nima, nějak se musíme protlačit" řekl taťka a šel první. Nastalo velké objímání a vítání a představování. Karlova žena byla velmi pěkná.

ahojda:)

4. března 2011 v 7:59 ☼Něco o mě☼
ahoj Všichni:) omlouvám se:)......že se nic nepřidávalo, ale byla sem v nemocnici na operaci a nestihla sem nic přednastavit:(......