Návštěva......2.díl

24. dubna 2010 v 17:40 |  Návštěva
"Aha to jsem nevěděl. Jaký problémy holčičko?" Zeptal se taťka ustaraně. "Neřeš tati, ono se to vyřeší. Znáš to-takový to pubertální trápení a láska" pousmála jsem se. Dále jsme nemluvili. Taťka sice vykládal o fotbale, ale dneska jsem prostě vypla. V hlavě se mi honilo tolik myšlenek….. Problémy s tím tlustým, smradlavým Vencou, který prostě nedá pokoj. Pronásleduje mě na každém kroku, otravuje mi život a prostě nevím jak se ho zbavit. Dříve jsme se bavili, než se do mě zamiloval a začal se chovat jako debil. "Naty no tak ty mě snad neposloucháš! Už snad 4x sem ti říkal, že jsi před školou!" řekl se smíchem taťka. "Jsi opravdu mimo" "No jo, tak já jdu!" a vystoupila jsem z naší nové Audiny. Jen jsem vystoupila, každý čuměl. "Skvělý, fakt úžasný. Proč jsou lidi takový trubky? Proč prostě závidí ostatním? Copak já za to můžu? Můžu za to, kam jsem se narodila? Že maminka s tatínkem jsou úspěšní? Nikdy jsem já ani oni nedávali najevo, jak si žijeme. Že taťka je úspěšný hudební a filmový manažer a mamka, že byla úspěšná modelka, která teď dělá agentku. NIKDY!! Byla sem tak vychovaná a nikdy jsem neměla pocit, že jsem něco víc.

Jen jsem vstoupila do školy, staly se dvě věci….ta první byla, že se směrem ke mně rozešla moje nejlepší kamarádka Kačka. Kačka byla menší, krásná blondýnka, která ve škole nebyla moc oblíbená. Každý kromě pár lidí ji odsoudili a to jen proto, jak vypadala-Kačenka sice byla krásná, ale nepatřila mez nejhubenější. A ta druhá věc? No co jiného než Venca. Už na mě čekal s širokým úsměvem a s CD v ruce. " Ahoj Naty"
"Čau Venco, potřebuješ něco?" zeptala jsem se s co nejvíc opovržlivým tónem a chtěla jsem se co nejdříve dostat ke Kačce.
"Něco jsem ti přinesl" a ukázal mi CD. " Tohle je MIX nejnovějších písniček a fotek Mitchela Mussa" řekl s vítězným úsměvem. "Myslíš ty fotky s Disky Games a Písničky z Good Morning America?" Zeptala jsem se a pozorovala jsem, jak se mu mění barva v obličeji. "Jo přesně to, neříkej, že už to máš!" začal se vztekat. "Jo mám Vašku, už asi týden. Promiň, už musím jít, čeká na mě Kačka a navíc se musím učit. Čau!" řekla jsem a odešla. Cítila jsem, jak na mě vražedně koukal a úplně jsem viděla jeho myšlenky. " No super" pomyslela jsem si, zase sem mu zkazila náladu. "Ahoj Natálko" řekla Kačka a objala mě. " Co ti zase chtěl?" zeptala se a hlavou kývla směrem k Vaškovi. " Ale…stál tam, že pro mě má nějaké NEJNOVĚJŠÍ písničky a fotky Mitchela, přitom je mám už týden. Asi jsem ho zklamala" zašklebila jsem se na Káťu a s úsměvem jsme vešli do třídy, kde už na nás čekal náš angličtinář. "Ale, ale…..Konopníková a Dvořáková. Dneska nějaké vysmáté ne? Tak tu rovnou rovnou zůstaňte a něco nám povězte. Například, jak se připravuje pečené kuře" řekl s vítězným úsměvem pan Novák a pozoroval naše reakce. Kačka zčervenala a vzápětí na to zezelenala. Já si z toho nic nedělala a začala jsem první, aby Kačka mohla malinko přemýšlet. Začala jsem mu vyprávět story-od toho, jak nebohé kuře lovím, až po cestu mým žaludkem. Když jsem se chystala povědět mu něco o tom, jak se to kuře ze mě dostává ven, zarazil mě i třídu, která se nehorázně smála. Ač moc nerozuměla, podle výrazu našeho rodilého učitele a z překladu těch chytřejších, pochopili a prostě se neubránili. "Mno slečno Dvořáková máte za 1. Slečno Konopníková? Teď vy! Ať se taky zasmějeme" mrkla jsem na Kačku a šla si sednout do naší lavice. Těšila jsem se ,co z Káči zase vypadne. Kačka sice byla chytrá, ale na angličtinu byla úplně tupá. Jak celá třída předpokládala, Káča nezklamala! Nebyla jsem jediná,která se válela skorem pod lavicí, když to Káťa zabíjela….To její……" Nooo tak než ho dáme na pekáč, tak ho oholíme a vyčistíme zuby…." To by dostalo snad každého. Jen ne našeho učitele. Ten jí poslal sednou s 3 a se slovy, že v neděli k nim přijde. Když Kačka dosedla úplně rudá,nemohla jsem si odpustit rejpnutí. "Ty zlato? Používají Odol nebo Perličku?" "Ještě ty si ze mě dělej prdel! Víš jaký to zas dneska bude? Nechápu to, jak to, že tobě ta Ajina tak jde?" zeptala se s úžasem v očích. "Já nevím, mám to po našich. Odmala na mě mluvili anglicky i česky. Nebo to je tím, že kuřata holíme Gilletem Turbo!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama