Duben 2010

The Last Song

30. dubna 2010 v 21:43 ♥Novinky o Miley♥
Život sedmnáctileté Veronicy Miller se radikálně změnil, když se její rodiče rozvedli a otec se odstěhoval do Wilmingtonu. I po třech letech je stále rozzlobená na své rodiče, obzvláště na svého otce... dokud její matka nerozhodne, že Veronica u něj ve Wilmingtonu stráví léto. Příběh vyprávějící o lásce na mnoho způsobů - o vztahu k rodičům, první lásce a dětech je natočený podle knižní předlohy od Nicolase Sparkse.

gaga

Joe Jonas

30. dubna 2010 v 21:33 ♥JOE♥
gfga

Vlastním jménem: Joseph Adam Jonas
Datum narození: 15.08.1989
Místo narození: Casa Grande, Arizona
Znamení: Lev
Oblíbené jídlo: Kuřecí řízek v sendviči s majonézou
Song: Only Hope od Switchfoot
Obl. Barva: Modrá
Skupina: Queen a Freddie Mercury
Obl. Herec: Jim Carey
Obl. Herečka: Natálie Portman, Emma  Watson
Sladkost: Čokoládový indiánek a zmrzka
Obl. Film: Hloupý a hloupější

 Joe převážně zpívá, ale také umí hrát na kytaru a piano. V kapele je spíše bavičem.( nezapomenu na chvilku v jejich serial na Jetixu....Living the dream...Jak si hrál na debila, když předváděl, jak tráví volný čas...:-D Když na chodbě potkal Demi Lovato:-)

♥MITCHEL♥

30. dubna 2010 v 21:25 ♥ About Mitche l♥
Mitchel Musso
mithc

Povolání: herec
Datum narození: 9.7.1991
Místo narození: Garland, Texas, USA
Znamení: Rak
Filmografie
2009-Maskot Pete
2009- Hannah Montana-The Movie
2006 .
Hannah Montana (Hannah Montana)
2006 -
V tom domě straší! (Monster House)
2005-
Walker, texas ranger: Falešné obvinění (Walker, Texas Ranger: Trial by Fire)
2003 -
Vysloužilí lvi (Secondhand Lions)


About Miley Cyrus

30. dubna 2010 v 21:07 ♥About Miley♥
Miley Cyrus -Destiny Hope Cyrus
miley

Datum narození: 23.11.1992

Místo narození: Franklin, Tennessee, USA

Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Roye Cyruse.Její rodiče se jmenují Billy Ray Cyrus a Leticia Cyrus. Má tří bratry Trace, Braison a Christopher Cody má taky dvě sestry Noah(mladší) a Brandi(starší). Má taky psy Loco a Tag. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem. Její písničky ji píše její tatínek, nebo ona sama:) Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert.Dále také natočila film Hannah Montana-The movie.DÁle účinkovala ve Filmu Doc, Big fish a dabovala postavičku ve filmu Bolt.


Lines Vines And Trying Times

30. dubna 2010 v 20:52 Download
jonas
Kdyby Vám to nešlo, stačí napsat do komentů kontakt, a já vám to pošlu:)

Návštěva......3.díl

25. dubna 2010 v 22:32 Návštěva
"Nech toho ty!" řekla Káča, ale propukla v hlasitej smích se mnou. "Dvořáková, Konopníková. Už zase? Co to je tentokrát?" zeptal se už nasupeně angličtinář. "Nic, nic…jen probíráme tu nejlepší pastu pro kuřata" řekla jsem se smíchem. "Dvořáková, vy máte jediný štěstí, že jste v AJ dobrá a že já nerad dávám jedničky!" zašklebila jsem se na něj a dále se věnovala Káče. Když zazvonilo, já jsem dumala nad vším. Hlavou se mi honili různé myšlenky. Hlavně ty z auta… A tentokrát ne ty o Vaškoj. Ale o Mitchelovi…Tohle? Nemůžu nikomu říct, všichni by si mysleli, že jsem naprostej blbec a mysl mám
stejnou jako ty pubertální 14 a ne jako 18-ti letá holka. Jak mě užírá, že to nemůžu říct ani Káče. Jak bych jí chtěla říct, že jsem si ho zamilovala. Ne snad pro to, jak vypadá, a že je slavný, ale i protože jeho texty mají hloubku a že vím, nebo si myslím, jakou má povahu. Jediné, co Kačka ví je to, jak ho obdivuju. Nevím, co bych dělala, kdybych se s ním setkala a mohla si s ním promluvit!
Štěstím a nervozitou bych se asi zbláznila! "Slečno Dvořáková, nechtěla byste se už vrátit zpátky do reality? Pojďte nám povědět o vaší rodině. A hezky En Eapaňol porfavor!!" Super, to mi tak ještě scházelo. Po 10 minutách dotěrných otázek jsem si šla sednou s 1. " Ty voe to je dědek! Jak já mám asi vědět něco o německým hospodářství? Nevím to ani v češtině natož v němčině. Fakt, příště si můžu vytáhnout třeba….." Káča se zarazila v půlce věty…."Ty Naty, co ti je? Jsi nějaká divná" řekla a pozorně se na mě zadívala. "Ale nic, jen mi taťka ráno oznámil, že na měsíc u nás bude jeho kamarád s rodinou, která obsahuje jeho, jeho ženu, 3 děti. Jen doufám, že nebudou mít nějaké zvíře!"
Vyklopila jsem to ze sebe a Kačka jen čuměla. " No ty jo a víš o něm něco?" zeptala se se zaujetím." Nn právě že nic! Jen že je to ten pán, u kterého taťka bydlel, ten co mě sehnal ty hodinky, ten plakát. Že se jmenuje Nick, má ženu Ashley a 3 kluky ve věku 15,18,21" dořekla jsem a koukala na její výraz. "Tyjo tak to je hustý. Ti jako táta nic víc neřekl?" "Nn, on pak začal mluvit o fotbale. Prý si o tom promluvíme dneska i s mamkou a v klidu. Jsem na to zvědavá. A hlavně, jak dlouho už to plánujou!" Pak sem se ponořila do myšlenek a Kačka, když už věděla co se děje, mě nechala být. "Kačko? Nepůjdem po škole někam? Na Kafčo? Na jídlo? Nebo nekoupíme si popcorn a někouknem na DVD? Taťka někde sehnal Zatměni" zeptala jsem
se a doufala,že mi nedá košem. " Ty Naty, to není špatnej nápad! Ale já chci místo popcornu gumový medvídky
J!!" "Platí" řekla jsem se smíchem a těšila jsem se na krásné odpoledne! Když ve dvě hodiny zazvonilo, s nadšením jsme s Káčou opustili tu pakárnu a těšili se na to, co nás čeká. Bez toho, aniž jsme se domluvili, naše kroky se nasměrovali do Tesca, oddělení SLADKOSTI. "Jééé Naty koukni! 2kg medvídků a jsou ve slevě. Naty,koupíme si dvoje a ještě 7UP." Breptala vesele Kačka. Když jsem se na ní podívala a uviděla její nadšení, musela jsem se smát. "Tak jo, ale hlavně se tu nezblázni radostí". Když jsme udělali náš MAXI nákup, přesunuli jsme se na autobusovou zastávku. "Naty, čum levobok. Hej to je týpek! Nepozvem ho k Vám? Gumových medvídků máme dost. Hele a koukni, jde k němu další kámoš… a taky pěknej! Hmmm co ty na to?" říkala s obrovským elánem. Otočila jsem se po směru, který Káča popisovala a spatřila jsem 2 opravdu pěkné kluky. Ten jeden byl vysoký blonďák, se svalnatou postavou, krásnýma modrýma očima a měl krásně vypracované ruce. Nevím proč, ale vždycky jako první koukám na ruce. Ten druhý byl taky vysoký, s tmavýma očima, ruce i tělo měl úžasné. "Naty, já chci toho blonďatýho!" plánovala si Kačka. "Kači, vždyť na nás ani nekoukaj" krotila jsem její nadšení. Když jsem se však otočila, zjistila jsem, že to není pravda. Oba na nás okatě koukali a smáli se na nás. Než se však oni nebo my stihli rozkoukat, přijel nám autobus a my museli nastoupit. "Tyjo..to je taková škoda! Viděla jsi je? Takový kousky nepotkáš každej den! Sme prostě trubky, že jsme tam nešli!"brebentila Káča celou cestu. Já se ponořila do svých myšlenek a nevnímala jsem ji. Ten tmavovlasý vypadal tak krásně. Tmavé, lesklé a zdravé vlasy.Jeho oči, ach ty oči. Tak zářivé a ty hrající plamínky. Někoho mi připomínal, ale nevím koho.

nestíhám

24. dubna 2010 v 17:42 ☼Něco o mě☼
Omlouvám se, že jsem sem nic nepřidávala:) ale nějak sem nestíhala školu....naháním testy abych neměla N.....ale jak ste si mohli vsimnout, mám jinej dess:) dělala mi ho ségra:) v počítači mám mnohem hezčí, ale je to v takove pofidérní barvě, která nejde nastavit na pozadí stránky...:( mnoo tak vecer sem snad jeste neco přidám....možná 3 díl FF:) snad se vám líbí:) zatim:-*

Návštěva......2.díl

24. dubna 2010 v 17:40 Návštěva
"Aha to jsem nevěděl. Jaký problémy holčičko?" Zeptal se taťka ustaraně. "Neřeš tati, ono se to vyřeší. Znáš to-takový to pubertální trápení a láska" pousmála jsem se. Dále jsme nemluvili. Taťka sice vykládal o fotbale, ale dneska jsem prostě vypla. V hlavě se mi honilo tolik myšlenek….. Problémy s tím tlustým, smradlavým Vencou, který prostě nedá pokoj. Pronásleduje mě na každém kroku, otravuje mi život a prostě nevím jak se ho zbavit. Dříve jsme se bavili, než se do mě zamiloval a začal se chovat jako debil. "Naty no tak ty mě snad neposloucháš! Už snad 4x sem ti říkal, že jsi před školou!" řekl se smíchem taťka. "Jsi opravdu mimo" "No jo, tak já jdu!" a vystoupila jsem z naší nové Audiny. Jen jsem vystoupila, každý čuměl. "Skvělý, fakt úžasný. Proč jsou lidi takový trubky? Proč prostě závidí ostatním? Copak já za to můžu? Můžu za to, kam jsem se narodila? Že maminka s tatínkem jsou úspěšní? Nikdy jsem já ani oni nedávali najevo, jak si žijeme. Že taťka je úspěšný hudební a filmový manažer a mamka, že byla úspěšná modelka, která teď dělá agentku. NIKDY!! Byla sem tak vychovaná a nikdy jsem neměla pocit, že jsem něco víc.

Jen jsem vstoupila do školy, staly se dvě věci….ta první byla, že se směrem ke mně rozešla moje nejlepší kamarádka Kačka. Kačka byla menší, krásná blondýnka, která ve škole nebyla moc oblíbená. Každý kromě pár lidí ji odsoudili a to jen proto, jak vypadala-Kačenka sice byla krásná, ale nepatřila mez nejhubenější. A ta druhá věc? No co jiného než Venca. Už na mě čekal s širokým úsměvem a s CD v ruce. " Ahoj Naty"
"Čau Venco, potřebuješ něco?" zeptala jsem se s co nejvíc opovržlivým tónem a chtěla jsem se co nejdříve dostat ke Kačce.
"Něco jsem ti přinesl" a ukázal mi CD. " Tohle je MIX nejnovějších písniček a fotek Mitchela Mussa" řekl s vítězným úsměvem. "Myslíš ty fotky s Disky Games a Písničky z Good Morning America?" Zeptala jsem se a pozorovala jsem, jak se mu mění barva v obličeji. "Jo přesně to, neříkej, že už to máš!" začal se vztekat. "Jo mám Vašku, už asi týden. Promiň, už musím jít, čeká na mě Kačka a navíc se musím učit. Čau!" řekla jsem a odešla. Cítila jsem, jak na mě vražedně koukal a úplně jsem viděla jeho myšlenky. " No super" pomyslela jsem si, zase sem mu zkazila náladu. "Ahoj Natálko" řekla Kačka a objala mě. " Co ti zase chtěl?" zeptala se a hlavou kývla směrem k Vaškovi. " Ale…stál tam, že pro mě má nějaké NEJNOVĚJŠÍ písničky a fotky Mitchela, přitom je mám už týden. Asi jsem ho zklamala" zašklebila jsem se na Káťu a s úsměvem jsme vešli do třídy, kde už na nás čekal náš angličtinář. "Ale, ale…..Konopníková a Dvořáková. Dneska nějaké vysmáté ne? Tak tu rovnou rovnou zůstaňte a něco nám povězte. Například, jak se připravuje pečené kuře" řekl s vítězným úsměvem pan Novák a pozoroval naše reakce. Kačka zčervenala a vzápětí na to zezelenala. Já si z toho nic nedělala a začala jsem první, aby Kačka mohla malinko přemýšlet. Začala jsem mu vyprávět story-od toho, jak nebohé kuře lovím, až po cestu mým žaludkem. Když jsem se chystala povědět mu něco o tom, jak se to kuře ze mě dostává ven, zarazil mě i třídu, která se nehorázně smála. Ač moc nerozuměla, podle výrazu našeho rodilého učitele a z překladu těch chytřejších, pochopili a prostě se neubránili. "Mno slečno Dvořáková máte za 1. Slečno Konopníková? Teď vy! Ať se taky zasmějeme" mrkla jsem na Kačku a šla si sednout do naší lavice. Těšila jsem se ,co z Káči zase vypadne. Kačka sice byla chytrá, ale na angličtinu byla úplně tupá. Jak celá třída předpokládala, Káča nezklamala! Nebyla jsem jediná,která se válela skorem pod lavicí, když to Káťa zabíjela….To její……" Nooo tak než ho dáme na pekáč, tak ho oholíme a vyčistíme zuby…." To by dostalo snad každého. Jen ne našeho učitele. Ten jí poslal sednou s 3 a se slovy, že v neděli k nim přijde. Když Kačka dosedla úplně rudá,nemohla jsem si odpustit rejpnutí. "Ty zlato? Používají Odol nebo Perličku?" "Ještě ty si ze mě dělej prdel! Víš jaký to zas dneska bude? Nechápu to, jak to, že tobě ta Ajina tak jde?" zeptala se s úžasem v očích. "Já nevím, mám to po našich. Odmala na mě mluvili anglicky i česky. Nebo to je tím, že kuřata holíme Gilletem Turbo!"

Návštěva .........1.díl

7. dubna 2010 v 14:44 Návštěva
"Aaaa to už je zase ráno?" Pomyslela jsem si. Proč nemůže být noc delší? Takový krásný sen a já musím vstávat! "Zlato vstávej, nebo zase přijdeš pozdě!" Křičí na mě taťka zezdola. "No jo, vždyť už jdu! To je buzerace takhle po ránu!!!." "Nech toho žbrblání a dělej, nebo jdeš do školy pěšky!" Vyhrožoval tatík. Mám, nemám…honilo se mi hlavou. Když si pospím, můžu se ulejt a zůstat doma…hmm tahle možnost vypadala lákavěJ. "jestli si myslíš, že se uleješ ze školy a zůstaneš doma, tak na to ani nemysli! Nebo mysli ale rozluč se s počítačem a s televizí! " Hmm super! Tak mamka za mě rozhodla a ani o tom nevěděla.
Po 10 minutách přemlouvání a křiku zezdola, jsem se zvedla a líně se odšourala do koupelny, kde sem se zděsila při pohledu do zrcadla. " No panebože, to snad není ani pravda! Ty oči, ty kruhy pod nima ..Aaaaaaa jak někdo takovej může chodit po světě!Na zbytek těla sem se radši nekoukala, vyčistila jsem si zuby, vyžehlila vlasy, namalovala jsem se , oblékla jsem si volné triko,kraťasy, nasadila kotníčkový Conversky a šla jsem. " To jako nebudeš ani snídat? " křičela na mě mamka. "Ne mami, nestíhám. Něco si koupím cestou"volala jsem na ní v běhu, protože taťka už startoval auto.
"Tatii zastav se se mnou ve zdravé výživě. Musím si koupit něco k tomu jídlu, nebo se mamka zcvokne! " Taťka zakroutil očima ale zastavil. "Pohni Natálko, už takhle nestíháme!" Vyběhla jsem, vzala si dvě müsli tyčky a vběhla zpět do auta. " Tak co? Jsem dost rychla?" "Jistě, rychlá jako drakJ" . "Teď se ale připoutej a pozorně mě poslouchej." Bože, co si na mě zase vymyslel? Takovýhle tón už dlouho neměl. Mísil se v něm napětí, velká radost ale i starost. "Naty pamatuješ, jak jsem byl nedávno v Americe?" "Tati, jak bych na tohle mohla zapomenout? Přivezl si mi úžasný plakát Mitchela s jeho podpisem a krásné oblečení. A taky hodinky, které vypadali jako ty, co nosí Mitchel, jak je měl
na všech fotkách a pak najednou ne. A taky…." "DOST…DOST" řekl se smíchem taťka. "Vidím, že si to pamatuješ" Přiblble sem se na něj koukala a čekala, co z něj vypadne."No???" zeptala jsem se, když jsem viděla, že jenom zasněně kouká. " No jak sem tam bydlel u svého kamaráda, tak ten i se svojí rodinou přijedou k nám… "COŽE?" zeptala jsem se. " No? Copak? To je ten, co ti sehnal ten plakát i ty hodinky" "No a na jak dlouho?" "No…hmmm…nevím jak to říct…no na měsíc…nejmíň" "MĚSÍC? Tatínku, já vím, že ty jsi tam byl půl r oku, ale to jsi tam byl sám. Sice velký dům máme, ale víš, jak se tam budem mačkat?" Koukala jsem na něj s úžasem. "Ale nebudeme Natálko. Máme dost velkej dům, se dvěma koupelnami a třemi záchody. Máme 3 volné pokoje, takže to nebude problém. Nick a Ashley si vezmou jeden pokoj a kluci druhej + koupelnu, takže ti nebudou lézt do té tvojí." "Kluci?"Zůstala jsem koukat s pusou snad ještě víc otevřenou. " No kluci, čemu se divíš zlato?" Bože můj, nějací usmrkánci? To mě tak ještě scházelo, jako by nestačilo, že mě otravuje ten obtloustlej Venca, ještě budu mít na krku smrady. Fakt líp ten den nemohl začít! " A kolik jim je?" zeptala jsem se otráveně. "No jednomu je 21, druhému 15 a třetímu myslím 18. A netvař se tak otráveně" Tak 15,18,21? To by nemuselo být tak strašný, pomyslela jsem si s úsměvem a v očích mě začli hrát veselé jiskřičky. "Promiň taťko, myslela jsem, že jsou mladší a navíc mám nějaké problémy." Posmutněla jsem.


Kevin Jonas

7. dubna 2010 v 14:23 ♥KEVIN♥
Kevin Jonas

ggDatum narození: 5. listopadu 1987
Oblíbený jídlo: Sushi
Oblíbená skupina: John Mayer
Oblíbená barva: Zelená
Oblíbený film: Kluci
Záliby: Hraní na kytaru a bowling...
Nesnáší: Banány

Dotazník

7. dubna 2010 v 14:08 ♥NICK♥
Nick Jonas

nick


Datum narození: 16. září 1992
Oblíbený jídlo: Steak
Přezdívka:
Prezident
Oblíbená skupina: Switchfoot
Oblíbená barva: Modrá
Oblíbený film: Finding Neverland
Záliby: Hudba, psaní písní,sport .
Čeho si na dívce všimne jako první: jejich očí
Co nesnáší: pavouky
Oblíbená písnička na koncertech: Year 300
Má cukrovku 1.typu
Poznávacím znamením jsou jeho kudrnaté vlasy. Doma má psa jménem Elvis. Nick NIKDY
netancuje, většinou se cítí trapně, když ho do toho lidi na večírcích nutí.♥Josie♥

7. dubna 2010 v 13:23 ♥Koblížc! ♥
Josie

Datum narození (znamení): 24.03.1993

Výška: 175

Barva očí: zelená

Barva vlasů: blond

Sourozenci: jedináček

Oblíbená kapela: Blink 182, SUM41, Simple Plan, My chemical romance,Good chrlotte....

Oblíbený zpěvák/zpěvačka: Aviril Lavigne

Oblíbené jídlo: pizza

Oblíbené pití: sprite,fanta

Oblíbené zvíře: Žirafa

Oblíbená barva: Růžová,černá,bílá,modrá

Oblíbený film, seriál:jmenuju se earl,futurama,simpsonovi,prci prci prci
cky 1-2-3-4-5-6

Oblíbené místo: postel,záchod

Nesnáším: nudný lidi

Mám rád:jídlo

Mazlíčci (zvířecí): pes

Zájmy/koníčky: hudba, hraní na pc,filmy